| ASIN | B096NB7TNY |
| Best Sellers Rank | #147,342 in Kitchen ( See Top 100 in Kitchen ) #346 in HEPA Air Purifiers |
| Brand Name | Rabbit Air |
| Color | Standard Black |
| Control Method | Remote |
| Controller Type | Application |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (230) |
| Filter Class | Multi-Stage |
| Filter Type | HEPA |
| Floor Area | 1070 Square Feet |
| Global Trade Identification Number | 00819031015002 |
| Item Dimensions D x W x H | 21.3D x 48W x 50H centimeters |