ACDelco G12 12 V Li-ion ADC12US07-99 one porter Lithium Fast Charger
| ASIN | B07QTC4DY1 |
| Amperage | 1.5 Amps |
| Best Sellers Rank | #86,909 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #387 in Battery Chargers |
| Brand | ACDelco Tools |
| Color | Black |
| Connector Type Used on Cable | 12V Li-ion battery connector |