🏍️ Own the legend: Suzuki GSX-R1000 R in stunning 1:18 scale!
| ASIN | B0CB6RC9YF |
| Additional Features | Portable |
| Age Range Description | Kid |
| Are Batteries Required | No |
| Batteries are Included | No |
| Best Sellers Rank | #127,343 in Toys ( See Top 100 in Toys ) #1,404 in Pre-Built Scaled Model Motor Vehicles |