| ASIN | B07B4KPSGQ |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #58,116 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #18 in Range Replacement Heating Elements |