| ASIN | B0DBR61WV9 |
| ASIN | B0DBR61WV9 |
| Best Sellers Rank | #1,286 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #51 in Facial Treatments & Masks |
| Brand Name | SKIN1004 |
| Customer Reviews | 4.3 4.3 out of 5 stars (878) |
| Date First Available | 31 July 2024 |
| Item Form | Gel |
| Item Volume | 50 Milliliters |
| Item Weight | 163 g |
| Item model number | 8809913830627 |
| Manufacturer | SKIN1004 |
| Manufacturer | SKIN1004 |
| Manufacturer Part Number | 8809913830627 |
| Material Features | Natural |
| Material Type Free | Parabens |
| Model Number | 8809913830627 |
| Number of Items | 1 |
| Product Benefits | Brightening |
| Product Dimensions | 6 x 5 x 11 cm; 163.29 g |
| Scent Name | Ohne Parfüm |
| Skin Tone | All |
| Skin Type | All |
| Special Ingredients | Centella Asiatica |
| Target Use Body Part | Face |
| Unit Count | 50 Milliliters |
D**A
Visibly Lighter Skin… 100%