| ASIN | B0156EYYOM |
| Adhesive Format | double-sided |
| Adhesive Location | BOTH_SIDES |
| Adhesive Side Count | 2 |
| Best Sellers Rank | #761 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #3 in Heavy Duty Mounting Tape |