Specification: Model: SNR0016Q16 Direction: Right Hand Shank D:16mm Overall L:180mm Accept Insert : 16 IR Insert Type: Metric Insert Pitch:0.5mm-3.0mm Processing For SteeL ,Stainless Steel.Cast iron NOTE: The color of Handlebar is sent by random Package included : 1x SNR0016Q16 1x Handlebar 10x AG60 Blade