| ASIN | B0CM6W41XH |
| Antenna Location | Business, Home |
| Antenna Type | Internal |
| Best Sellers Rank | #4,482 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #126 in Whole Home & Mesh Wi-Fi Systems |