E-T-A Circuit Protection and Control 1658-G41-02-P10-20A, Circuit Breaker; Therm; Push; Cur-Rtg 20A; Flange; 1 Pole; Vol-Rtg 240/28VAC/VDC: Electronic Components: desertcart.com: Tools & Home Improvement Review: Works - My steam cleaner has this reset switch it was giving me problems put this in no more problems
| ASIN | B00DDEHO86 |
| Best Sellers Rank | #1,527,593 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #765 in Thermal Circuit Breakers |