![Western Digital RE3 WD1002FBYS 1TB 7200RPM 32MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive (PC, Mac, NAS, CCTV DVR) - [Renewed] w/ 1 Year Warranty](https://m.media-amazon.com/images/I/61OEJcRcnJL._AC_SL3840_.jpg)
Desertcart purchases this item on your behalf and handles shipping, customs, and support to USA.
🚀 Power your data with enterprise speed and rock-solid reliability!
| ASIN | B01M8HO755 |
| Additional Features | Portable |
| Best Sellers Rank | #8,264 in Amazon Renewed ( See Top 100 in Amazon Renewed ) #492 in Internal Hard Drives #2,475 in Renewed Computers & Accessories #7,649 in Computer Internal Components |