| ASIN | B00V337VNC |
| Best Sellers Rank | #4,940 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #7 in Hubcaps |
| Brand Name | Pilot |
| Color | Spyder/Black & Silver |
| Customer Reviews | 4.3 4.3 out of 5 stars (26,692) |
| Exterior Finish | Black & Silver |
| Global Trade Identification Number | 00757558204076 |
| Included Components | 4 hub caps |
| Installation Type | Screw-On |
| Item Type Name | hub cap |
| Manufacturer | Pilot Automotive |
| Manufacturer Part Number | WH553-16S-BS |
| Material Type | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Size | 16 inch |