| ASIN | B07VPQV7BY |
| Age Range Description | Adult |
| Aperture modes | F4.0 |
| Are Batteries Included | Yes |
| Aspect Ratio | 16:9, 3:2, 4:3 |
| Auto Focus Technology | Hybrid |
| Autofocus | Yes |
| Autofocus Points | 425 |
| Best Sellers Rank | #35,436 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #265 in All-in-One Digital Cameras |