| ASIN | B076CWZWX2 |
| Automotive Fit Type | Universal Fit |
| Best Sellers Rank | 169,872 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) 32,162 in Car Styling & Body Fittings |
| Brand Name | Xpel |
| Colour | Clear |
| Country Of Origin | USA |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (597) |
| Exterior Finish | Clear |
| Fit Type | Universal Fit |
| Global Trade Identification Number | 00686639143198 |
| Included Components | Door Edge Guard Roll |
| Item Dimensions L x W | 30.48L x 0.02W metres |