SBR20LUU 20mm Router Motion Bearing Solide Block Unit XYZ CNC SBR SeriesSpecifications: Shaft ID: 20mm Length: 96mm Width: 45mm Color: silver Weight: 394g Package included: 1 x SBR20LUU Linear slide bearing