Description: PUULI PVB070G12H DC Brushless Cooling Fan 12V 1A For ATI Radeon HD HD4870 HD5850 HD5870 HD5890 HD5970 HD6970 Turbine Fan Turbofan Cooler Features: Modle:PVB070G12H Fan Diameter:75mm Pitch:37x37x37mm Voltage:DC 12V Current:1A Power Connector: 4pin Applications: HD 4870 HD 5850 HD 5870 HD 5890 HD 5970 HD 6970 Package included: 1 X PUULI PVB070G12H DC Brushless Cooling Fan 12V 1A For ATI Radeon HD HD4870 HD5850 HD5870 HD5890 HD5970 HD6970 Turbine Fan Turbofan Cooler