CSK15PP-2RS One-way clutch Sealed Sprag Freewheel Bearing CSK15PP-2RS One-way clutch Sealed Bearing, inner diameter is 15mm, outer diameter is 35mm and width is 16mm. * Item: CSK15PP-2RS Bearing * Type: One-Way Clutch Bearing * Inner Diameter: 15mm * Outer Diameter: 35mm * Width: 16mm * Torque: 0.9 Ncm