Mean Well CLG-150-24A 24V 6.3A Power Supply LED Driver Water & Dust-proof - desertcart.com
| ASIN | B00NANLHVU |
| Best Sellers Rank | #1,339,834 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #2,107 in Lighting Low Voltage Transformers |
| Brand Name | MEAN WELL |
| Current Rating | 6.3 Amps |
| Customer Reviews | 5.0 5.0 out of 5 stars (1) |
| Item Weight | 2.31 Pounds |
| Minimum Frequency | 60 Hz |