| ASIN | B07S6T5D1W |
| Accepted Voltage Frequency | 100 to 240 Volts and 50 Hertz to 60 Hertz |
| Average Life Span | 9000 Hours |
| Best Sellers Rank | 68,968 in Lighting ( See Top 100 in Lighting ) 264 in UV Bulbs |