title: "TE CONNECTIVITY/POTTER & BRUMFIELD KUP-11D15-24 Power Relay, DPDT, 24VDC, 10A, Plug in"
brand: "te connectivity / potter & brumfield"
price: "$92.36"
---
# TE CONNECTIVITY/POTTER & BRUMFIELD KUP-11D15-24 Power Relay, DPDT, 24VDC, 10A, Plug in
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** TE CONNECTIVITY/POTTER & BRUMFIELD KUP-11D15-24 Power Relay, DPDT, 24VDC, 10A, Plug in by te connectivity / potter & brumfield
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- te connectivity / potter & brumfield enthusiasts
## Why This Product
- Trusted te connectivity / potter & brumfield brand quality
## Description