title: "F3.15AL250V Pack of 20 5 x 20 mm Quick Glass Fuse 3.15A 250V 0.2 x 0.78 Inch Time Delayed Fuse (Pack of 20)"
price: "$25.39"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.us/products/656060774-f3-15al250v-pack-of-20-5-x-20-mm-quick
store_origin: US
region: United States of America
---
# F3.15AL250V Pack of 20 5 x 20 mm Quick Glass Fuse 3.15A 250V 0.2 x 0.78 Inch Time Delayed Fuse (Pack of 20)
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** F3.15AL250V Pack of 20 5 x 20 mm Quick Glass Fuse 3.15A 250V 0.2 x 0.78 Inch Time Delayed Fuse (Pack of 20)
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
HUAREW F3.15AL250V Pack of 20 5 x 20 mm Quick Glass Fuse 3.15A 250V 0.2 x 0.78 Inch Time Delayed Fuse (Pack of 20)