title: "Crosstech G835KR/010M 24K Gold-Plated Diamond Bur, Round End Cylinder: G835kr/010m, 1.0mm Head, 4.0mm Length, Medium, Pack of 5"
brand: "crosstech 24k gold-plated diamond"
price: "$1.01"
in_stock: false
store_origin: US
region: United States of America
---
# Crosstech G835KR/010M 24K Gold-Plated Diamond Bur, Round End Cylinder: G835kr/010m, 1.0mm Head, 4.0mm Length, Medium, Pack of 5
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Crosstech G835KR/010M 24K Gold-Plated Diamond Bur, Round End Cylinder: G835kr/010m, 1.0mm Head, 4.0mm Length, Medium, Pack of 5 by crosstech 24k gold-plated diamond