title: "Replacement Earpads for Sony WH-1000XM3 Noise Cancelling Headphone by Krone Kalpasmos Gold"
brand: "krone kalpasmos"
price: "$48.05"
in_stock: true
reviews_count: 7
store_origin: US
region: United States of America
---
**Brand:** krone kalpasmos
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🎶 Elevate Your Listening Experience with Style!
## Quick Answers
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- krone kalpasmos enthusiasts
## Why This Product
- Trusted krone kalpasmos brand quality
## Description
Replacement Earpads for Sony WH-1000XM3 Noise Cancelling Headphone by Krone Kalpasmos Gold
## Features
- 【Easy to Install】It is easy to install in a few minutes. Tools included for installation
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B09MK8NJJM |
| Best Sellers Rank | #114,204 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #4,065 in Headphone Earpads |