title: "Paylak SSBAR120 1.20mm 360 Pieces Stainless Spring Bar Assortment Watch Band"
brand: "paylak"
price: "$64.32"
in_stock: true
category: "Watch"
store_origin: US
region: United States of America
---
# Paylak SSBAR120 1.20mm 360 Pieces Stainless Spring Bar Assortment Watch Band
**Brand:** paylak
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Paylak SSBAR120 1.20mm 360 Pieces Stainless Spring Bar Assortment Watch Band by paylak
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- paylak enthusiasts
## Why This Product
- Trusted paylak brand quality
## Description
Assorted Set of stainless steel spring loaded pins that connect the watch band and the watch strap to the watch case. The set includes 360 pins 10mm to 22mm. All pins in the assortment are 1.20mm thick.
## Features
- Spring bar assortment double flange for watches
- Stainless steel pins 360 pieces included
- 20 most popular sizes
- Sizes range from 10 mm to 22 mm
- All pins in assortment are 1.20 mm thick