brand: "foxin"
price: "$52.04"
in_stock: true
reviews_count: 5
category: "Foxin"
store_origin: US
region: United States of America
---
**Brand:** foxin
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🖨️ Print smarter, not harder—stay ahead with Foxin FTC 88A!
## Quick Answers
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- foxin enthusiasts
## Why This Product
- Trusted foxin brand quality
## Description
Foxin FTC-88A Toner Cartridge, Black works with printer(s): P 388A,LaserJet P1007, P1008, P1106, P1108, Laserjet pro M1136 MFP, M1213nf MFP, M1216nfh ,M1218nfs,M126nw, M128fn,M128fw, M226dn, M226dw, M202d,M202dw. Genuine Toner Cartridge offers top performance, reliability, and quality each time you print. Foxin FTC-88A Toner Cartridge yield (approx.): 1,500 pages. Higher Page yields, strong infiltration capacity, it has an excellent shelf life during which the ink does not dry. This cartridge is compatible with several types of printers making it a good purchase for many professionals.