brand: "two dogs designs"
price: "$174.00"
in_stock: true
category: "Lawn &amp; Patio"
store_origin: US
region: United States of America
---
**Brand:** two dogs designs
## Best For
- two dogs designs enthusiasts
## Why This Product
- Trusted two dogs designs brand quality
## Features
- Heavyweight Polyester with PVC lining with enhanced UV protection
- Weather Resistant against the elements and any standing water
- Double Stitched to prevent water seepage
- Fully zippered with polycord drawstring
- 3 piece metal hooked rod for helping to put the cover on
- Concealed pocket to store the rod in the cover
- Dimensions: 36.0" W (at bottom) x 102.0" H