title: "Original OEM Lenovo ADL135NLC2A 135W 20V 6.75A Notebook Ac Adapter Power Supply"
brand: "adl135nlc2a"
price: "$162.71"
in_stock: false
category: "Electronics"
store_origin: US
region: United States of America
---
# Original OEM Lenovo ADL135NLC2A 135W 20V 6.75A Notebook Ac Adapter Power Supply
**Brand:** adl135nlc2a
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Original OEM Lenovo ADL135NLC2A 135W 20V 6.75A Notebook Ac Adapter Power Supply by adl135nlc2a