title: "Peerless PMT-37N28AL01-04 37mm Aluminum Cone Transducer 4 Ohm"
brand: "peerless by tymphany"
price: "$5.31"
in_stock: false
store_origin: US
region: United States of America
---
# Peerless PMT-37N28AL01-04 37mm Aluminum Cone Transducer 4 Ohm
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Peerless PMT-37N28AL01-04 37mm Aluminum Cone Transducer 4 Ohm by peerless by tymphany