title: "OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION Z-15GK355-B Microswitch, Z Series, SPDT, Quick Connect, Solder, 15 A, 250 VAC, 250 VDC"
price: "$55.04"
---
# OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION Z-15GK355-B Microswitch, Z Series, SPDT, Quick Connect, Solder, 15 A, 250 VAC, 250 VDC
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION Z-15GK355-B Microswitch, Z Series, SPDT, Quick Connect, Solder, 15 A, 250 VAC, 250 VDC