title: "Steelmax SM-AC-16-M-1 Annular Cutter, HSS, 16mm Diameter x 25mm Depth of Cut"
brand: "steelmax"
price: "$56.13"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.us/products/151476221-steelmax-sm-ac-16-m-1-annular-cutter-hss-16mm
store_origin: US
region: United States of America
---
# Steelmax SM-AC-16-M-1 Annular Cutter, HSS, 16mm Diameter x 25mm Depth of Cut
**Brand:** steelmax
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Steelmax SM-AC-16-M-1 Annular Cutter, HSS, 16mm Diameter x 25mm Depth of Cut by steelmax