title: "VISHAY ROEDERSTEIN WYO222MCMBF0KR Multilayer Ceramic Capacitor, WYO Series, 2200 pF, Ã‚Â± 20%, X1 / Y2, 440 V, 250 V (1 piece)"
brand: "vishay roederstein"
price: "$12.13"
in_stock: false
category: "Industrial"
store_origin: US
region: United States of America
---
# VISHAY ROEDERSTEIN WYO222MCMBF0KR Multilayer Ceramic Capacitor, WYO Series, 2200 pF, Ã‚Â± 20%, X1 / Y2, 440 V, 250 V (1 piece)
**Brand:** vishay roederstein
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** VISHAY ROEDERSTEIN WYO222MCMBF0KR Multilayer Ceramic Capacitor, WYO Series, 2200 pF, Ã‚Â± 20%, X1 / Y2, 440 V, 250 V (1 piece) by vishay roederstein