title: "Jameco Reliapro GPU572401500WA00-2.5 AC Wall Adapter, 24 VAC, 1.5 Amp, 36W, 3.3\" H x 2.6\" W x 2.3\" D"
brand: "jameco reliapro"
price: "$33.79"
in_stock: false
category: "BISS"
store_origin: US
region: United States of America
---
# Jameco Reliapro GPU572401500WA00-2.5 AC Wall Adapter, 24 VAC, 1.5 Amp, 36W, 3.3" H x 2.6" W x 2.3" D
**Brand:** jameco reliapro
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Jameco Reliapro GPU572401500WA00-2.5 AC Wall Adapter, 24 VAC, 1.5 Amp, 36W, 3.3" H x 2.6" W x 2.3" D by jameco reliapro
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- jameco reliapro enthusiasts
## Why This Product
- Trusted jameco reliapro brand quality
## Description
24 VAC 1.5 amp 36 watt AC wall adapter with output connector: 2.5mm x 5.5mm (ID x OD), cylindrical female Barrel plug.